Atrakcyjne ceny gruntów inwestycyjnych w Augustowie!

  • 16 maja 2022
  • Materiał Partnera

Augustów jest dobrym miejscem do inwestowania

Burmistrz Miasta Augustowa Mirosław Karolczuk zaprasza podmioty z sektora mikro, małych oraz średnich przedsiębiorstw do udziału w przetargach na sprzedaż niezabudowanych nieruchomości położonych w Augustowskiej Strefie Aktywności Gospodarczej.

Augustów leży w północno-wschodniej części Polski, w województwie podlaskim, na obszarze „Zielonych Płuc Polski”, pomiędzy Wigierskim i Biebrzańskim Parkiem Narodowym. Miasto otoczone jest licznymi jeziorami w większości połączonymi Kanałem Augustowskim. 

Augustowska SAG to jedna z najważniejszych inwestycji prorozwojowych realizowanych przez samorząd Augustowa. Tereny inwestycyjne o łącznej powierzchni prawie 17 ha zlokalizowane są na skrzyżowaniu dróg krajowych w kierunku Warszawy (DK 61) i Białegostoku (DK 8).

Samorząd miejski zabiega o tworzenie w Augustowie najlepszego klimatu dla rozwoju biznesu- bezustanny rozwój infrastruktury technicznej i społecznej, przestrzeni miejskich oraz wysoki poziom edukacji to priorytety działań sprzyjających inwestorom. Przyjeżdżający do Augustowa przedsiębiorcy mogą liczyć na pełne wsparcie na każdym etapie procesu inwestycyjnego – od zakupu działek, przez uzbrojenie i uzyskanie niezbędnych zezwoleń, po uruchomienie produkcji i rekrutację pracowników.

- Augustów jest dobrym miejscem do inwestowania. - mówi Burmistrz Mirosław Karolczuk. - Kilka lat temu dokonaliśmy podziału miasta na dzielnice - dzięki temu uwolniliśmy się od rygorystycznych i wstrzymujących potencjał gospodarczy przepisów ustawy dotyczącej uzdrowisk. Dziś możemy pochwalić się rozpoczęciem procesów inwestycyjnych naszych przedsiębiorców, którzy od lat czekali na możliwość rozwoju swoich firm w Augustowie, a także zaprosić nowych inwestorów do tego grona. Augustowska Strefa Aktywności Gospodarczej, to przede wszystkim gotowa, zaawansowana infrastruktura, świetna lokalizacja i dobry klimat do inwestowania w dynamicznie rozwijającym się mieście. Zachęcam do zainteresowania się naszą ofertą sprzedaży nieruchomości i wzięcia udziału w przetargach. - wyjaśnia Burmistrz. 

Do Państwa dyspozycji oddajemy aktualnie następujące nieruchomości:

  • Nr geodez. 717/18, powierzchnia 1,1082 ha (przetarg 13.06.2022 r.)
  • Nr geodez. 717/31, powierzchnia 2,7795 ha (przetarg 13.06.2022 r.)
  • Nr geodez. 1979, powierzchnia 1,8197 ha (przetarg 21.06.2022 r.)

Przeznaczenie w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego: Działki przeznaczone są pod tereny przemysłowo-składowe, w tym zakłady produkcyjne, rzemieślnicze, bazy, składy hurtowe, przedsiębiorstwa budowlane, inne bazy i zaplecza. 
 

  • Nr geodez. 717/9, powierzchnia 3,9551 ha (przetarg 29.06.2022 r.)

Przeznaczenie w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego: tereny usług- obiekty handlowe o powierzchni sprzedażowej poniżej 2000 mkw.

Orientacyjna cena gruntu: 36 zł/ mkw. + 23 % VAT

Zainteresowanych przedsiębiorców zapraszamy na spotkania i wizje lokalne. 
Kontakt: Urząd Miejski w Augustowie, Emilia Słucka tel.: 532 364 016

Augustów - najlepsze miejsca do życia, rozwoju i inwestycji!

© Wszystkie prawa zastrzeżone Regulamin korzystania z artykułów prasowych. Zapytaj o licencję na publikację - licencja@terenyinwestycyjne.info

Podobne artykuły

ogłoszenia terenów inwestycyjnych

Dodaj ogłoszenie

Tereny inwestycyjne - prezentacje Oferentów