Alides Polska kupuje działkę w Warszawie

  • 9 maja 2024
  • TerenyInwestycyjne.info

(fot. freepik.com)

Alides Polska, spółka zależna belgijskiej międzynarodowej firmy deweloperskiej i inwestycyjnej specjalizującej się w nieruchomościach biurowych i mieszkalnych, ogłasza nabycie kolejnej działki położonej na warszawskiej Woli, przy ulicy Jana Kazimierza 68a w Warszawie. 

Znakomita lokalizacja doskonale skomunikowana z miastem


Zakupiona działka o łącznej powierzchni 4 109 metrów kwadratowych znajduje się na warszawskich Odolanach. W odpowiedzi na rosnący popyt na wysokiej jakości zabudowę, obszar ten w ciągu ostatnich dwóch dekad doświadczył dynamicznego wzrostu liczby inwestycji w budownictwie wielorodzinnym. Działka z możliwością realizacji zabudowy mieszkaniowej jest jedną z ostatnich tego typu dostępnych nieruchomości w okolicy.  

– Jesteśmy niezwykle podekscytowani kolejnym zakupem na tak bardzo konkurencyjnym rynku, jakim jest Warszawa. – mówi Luiza Grunwald, Dyrektor Projektu w Alides Polska. Komunikacja z miastem, bliskość wielu udogodnień i wciąż nienasycony popyt na mieszkania idealnie wpisują się w naszą wizję rozwoju. – dodaje.

Belgijskiego dewelopera w zakupie działki wspierała firma doradcza Greenfields, która była również odpowiedzialna za kompleksowe i profesjonalne przygotowanie dokumentów projektowych. To kolejna transakcja Alides Polska, z wykorzystaniem dużego doświadczenia i wysokiej jakości usług Greenfields. Firma doradzała Alides również w grudniu 2022 r. przy zakupie działki przy ul. Karolkowej 53, na której już wkrótce rozpocznie się budowa kameralnego apartamentowca. W realizacji transakcji w zakresie prawnym Alides Polska wspierała Kancelaria Sadkowski I Wspólnicy Sp. k.

– Ta inwestycja jest ważnym krokiem dla działalności Alides w Polsce. – mówi Rikkert Leeman, prezes zarządu Alides. Intensywnie pracujemy nad rozbudową naszej obecności na polskim rynku. Ten projekt stwarza znakomitą okazję do poszerzenia naszego portfela nieruchomości mieszkalnych i przyczynienia się do rozwoju dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Wola.

© Wszystkie prawa zastrzeżone Regulamin korzystania z artykułów prasowych. Zapytaj o licencję na publikację - licencja@terenyinwestycyjne.info

Podobne artykuły

ogłoszenia terenów inwestycyjnych

Dodaj ogłoszenie

Tereny inwestycyjne - prezentacje Oferentów