Sierosławski Group Jan Sierosławski specjalizuje się w produkcji elementów z tworzyw sztucznych dla rynku motoryzacyjnego, budowlanego, AGD, elektronicznego i innych.

Na terenie strefy przedsiębiorca rozbuduje istniejący zakład oraz wyposaży go w suwnice do transportowania i zakładania form wtryskowych na wtryskarki, zakupi wtryskarki do tworzyw sztucznych, linie montażowe, maszyny wspomagające całościowy proces produkcyjny.

Nowym inwestorem w mieleckiej SSE jest spółka Bodycote Polska. To wiodący dostawca usług obróbki cieplnej na świecie.

W Polsce spółka prowadzi działalność od 2004 roku i posiada 6 zakładów, które oferują usługi obróbki cieplnej i cieplno-chemicznej oraz lutowania piecowego głównie dla przemysłu motoryzacyjnego, ciężkiego oraz narzędziowego.

Na terenie Podkarpackiego Parku Naukowo – Technologicznego AEROPOLIS objętego Specjalną Strefą Ekonomiczną EURO-PARK MIELEC przedsiębiorca zainstaluje piece do obróbki cieplnej i cieplno–chemicznej metali oraz uruchomi laboratorium do badań metalograficznych. Świadczone przez spółkę usługi obróbki cieplnej będą wykorzystywane głównie przez przedsiębiorców działających w sektorze lotniczym.

Sierosławski Group i Bodycote deklarują poniesienie łącznych nakładów inwestycyjnych na poziomie 27,5 ml zł w nowe zakłady produkcyjne, w których zatrudnienie znajdzie co najmniej 35 osób.