Panattoni Europe, lider rynku powierzchni przemysłowych w Polsce, rozbudowuje Panattoni Park Mysłowice. Nowy siódmy obiekt, o powierzchni 28 100 m², zajmą trzy firmy: Manuli Hydraulics, Valeo oraz przedstawiciel branży logistycznej. 

Panattoni Europe ruszył z budową siódmego budynku w Panattoni Park Mysłowice - jednego z największych centrów dystrybucyjnych w Polsce, któremu sami klienci dwukrotnie przyznali miano "Najlepszego Magazynu w Polsce". Powierzchnia nowego obiektu to 28 100 m² i jest dedykowana trzem najemcom: przedstawicielowi branży logistycznej, któremu dedykowane jest 9 500 m² ,Manuli Hydraulics - światowemu liderowi branży hydraulicznej, który jest już klientem parku i zajmie w realizowanym obiekcie 9 300 m²  oraz Valeo - producentowi komponentów samochodowych na rynek OEM oraz części zamiennych, który zajmie 9 200 m² . W transakcji z Valeo pośredniczyła agencja Jones Lang LaSalle.

" Dzięki naszej wcześniejszej współpracy z Valeo, doskonale wiedzieliśmy, jakiej oferty mamy szukać" - mówi W ojciech Zoń, Starszy Konsultant w Dziale Powierzchni Magazynowych i Przemysłowych, Jones Lang LaSalle -" Tym razem nasz klient potrzebował wysokiej klasy obiektu na Górnym Śląsku, który będzie dobrze skomunikowany z jego fabryką  w Chrzanowie. Dlatego wybór padł na Panattoni Park Mysłowice, który jest zlokalizowany przy drodze ekspresowej S1 w sąsiedztwie węzła z autostradą A4."

Panattoni Park Mysłowice 
Panattoni Park Mysłowice jest jednym z największych centrów dystrybucyjnych w Polsce - docelowo będzie składać się z 8 budynków, a po zakończeniu ostatniej fazy budowy osiągnie ok. 200 000 m². Inwestycja zlokalizowana jest w pobliżu autostrady A4, wzdłuż drogi ekspresowej S1. Od lotniska w Pyrzowicach dzieli ją zaledwie 30 kilometrów. Położenie parku zapewnia idealne warunki dla krajowej i międzynarodowej dystrybucji oraz łatwy dostęp do wykwalifikowanej kadry pracowniczej.