Stalgast, firma oferująca kompleksowe wyposażenie restauracji i kuchni w profesjonalny sprzęt, zawarła, korzystając z doradztwa Jartom, długoterminową umowę najmu dotyczącą ponad 13 000 metrów kwadratowych powierzchni magazynowo biurowej na terenie warszawskiego parku logistycznego Prologis Park Warsaw II. 

Anna Mazepa, specjalista ds. klientów kluczowych w Jartom twierdzi, że nieruchomość należąca do Prologis została przez Stalgast wybrana, i to ponownie, głównie ze względu na dobrą lokalizację, konkurencyjne warunki najmu i dotychczasową dobrą współpracę z deweloperem. To, że klient zdecydował się przy tak dużej powierzchni na wieloletni kontrakt jest dobrym prognostykiem zaufania polskich przedsiębiorców do przyszłości gospodarki w najbliższych latach.

- Przeprowadzony proces badania rynku magazynowego oraz zaangażowanie i wsparcie merytoryczne Jartom podczas negocjacji, pozwoliły firmie Stalgast na szybkie podjęcie strategicznej decyzji. Stalgast i Prologis to partnerzy Jartom od wielu lat. Obecna umowa najmu to kolejny już kontakt podpisany przy udziale Jartom. Przez ten czas wielokrotnie współpracowaliśmy z deweloperem Prologis przy wynajmie powierzchni w parkach Prologis nie tylko w Warszawie, ale również w wielu innych obiektach tego dewelopera na terenie całej Polski. Niniejsza transakcja jest tego potwierdzeniem, i świetnie rokuje na dalszą naszą współpracę - twierdzi Anna Mazepa z Jartom.

Oferowany najemcom przez Jartom Prologis Park Warsaw II to wysokiej klasy park biznesowy zaprojektowany jest dla klientów o różnym profilu działalności.

- Cieszymy się, że jesteśmy w stanie zaspokoić potrzeby jednego z liderów branży gastronomicznej i naszego największego najemcy w Prologis Park Warsaw II. Nasz biznes opiera się na oferowaniu nowoczesnych budynków dystrybucyjnych o wysokiej funkcjonalności oraz na partnerskich relacjach z klientem. Staramy się precyzyjnie odpowiadać na potrzeby klientów i tym samym mieć swój udział w ich rynkowym sukcesie. Transakcja ta potwierdza, że nasza strategia jest skuteczna. - powiedziała Kamila Pruk, leasing manager na Polskę

Prologis Park Warsaw II, zlokalizowany w Warszawie przy ul. Staniewickiej, dzięki położeniu w bliskim sąsiedztwie centrum stolicy, umożliwia elastyczną dystrybucję towarów na terenie Warszawy i okolic. Powierzchnia parku to 39 000 metrów kwadratowych nowoczesnej powierzchni magazynowej.