Pierwszym inwestorem w mieleckim Euro-Parku w 2012 roku jest spółka Ozono, która zadeklarowała zatrudnienie co najmniej 20 osób i inwestycje przekraczające 3,6 mln zł.

Ozono Sp. z o.o. z siedzibą w Jedliczu jest spółką powołaną do realizacji nowego projektu uruchamianego na terenie podstrefy Leżajsk. Inwestor planuje realizację projektu w hali, którą wynajmuje od „Stare Miasto-Park” Sp. z o.o. Projekt polega na zakupie maszyn i urządzeń do obróbki i profilowania metalu, narzędzi (form, przyrządów i in.) do produkcji wyrobów z tworzyw sztucznych oraz linii do malowania proszkowego.

Podstawowym przedmiotem działalności spółki będzie produkcja mebli z aluminium i tworzyw sztucznych do domów, ogrodów a także na wyposażenie sklepów i restauracji.

Od początku istnienia Specjalnej Strefy Ekonomicznej EURO-PARK MIELEC przedsiębiorcy zainwestowali na jej terenie ok. 4,9 mld zł i utworzyli 14,5 tys. nowych miejsc pracy. W mieleckiej strefie aktualnie prowadzi działalność ponad 130 przedsiębiorców. Wartość deklarowanych inwestycji na terenie zarządzanej przez ARP S.A. SSE EURO-PARK MIELEC w 2011 roku wyniosła ponad 182 mln zł. Przedsiębiorcy zadeklarowali utworzenie 386 nowych miejsc pracy.