Zarząd Polskiego Holdingu Nieruchomości S.A. podpisał 14 sierpnia list intencyjny w sprawie zakupu nowoczesnego budynku biurowego klasy A, o powierzchni ponad 25 tys. mkw., położonego w centralnej lokalizacji jednego z największych regionalnych miast Polski.

Zarząd Polskiego Holdingu Nieruchomości S.A. podpisał 14 sierpnia list intencyjny w sprawie zakupu nowoczesnego budynku biurowego klasy A, o powierzchni ponad 25 tys. mkw., położonego w centralnej lokalizacji jednego z największych regionalnych miast Polski. Planowana akwizycja jest elementem realizowanej przez PHN strategii i ma na celu zwiększenie udziału nowoczesnej powierzchni komercyjnej w portfelu nieruchomości Spółki.

- Intensyfikujemy działania mające na celu przebudowę naszego portfela nieruchomości. Inwestujemy w atrakcyjne dochodowe nieruchomości, najbardziej poszukiwane przez najemców powierzchni biurowych. Na przestrzeni ostatnich tygodni informowaliśmy rynek o dwóch sfinalizowanych przez PHN akwizycjach. Jest nam niezmiernie miło ogłosić podpisanie listu intencyjnego dotyczącego zakupu kolejnej nieruchomości inwestycyjnej – powiedział Włodzimierz Stasiak, Członek Zarządu ds. finansowych Polskiego Holdingu Nieruchomości S.A.

Nieruchomość położona jest w geograficznym i biznesowym centrum jednego z największych regionalnych miast Polski. Atutami biurowca są optymalna lokalizacja, znakomite skomunikowanie z kluczowymi częściami miasta oraz wysoki standard oferowanej powierzchni. Budynek wynajmowany jest przez prestiżowych najemców.