Panattoni Europe wynajął 5 000 mkw.  w Good Point Puławska, który należy do portfolio inwestycyjnego AEW Europe. Nowym najemcą podwarszawskiej inwestycji jest firma PHAR. W transakcji pośredniczyła międzynarodowa firma doradcza  Cushman & Wakefield.

Panattoni Europe odpowiedzialny za komercjalizację centrum logistycznego Good Point Puławska poinformował o zawarciu nowej transakcji. 5 000 mkw. nowoczesnej powierzchni magazynowej zajmie firma PHAR - Pharmaceutical Advanced Resources, specjalizująca się w usługach logistycznych dla branży medycznej. W podpisaniu umowy najmu pośredniczyła firma doradcza Cushman & Wakefield.

- Cieszę się, że sprostaliśmy oczekiwaniom firmy PHAR. Z uwagi na dynamiczny rozwój i rosnące wymagania klientów, PHAR poszukiwał powierzchni magazynowej w standardzie klasy A, zlokalizowanej w okolicach Piaseczna. Good Point Puławska spełnia oba te kryteria, co zdecydowało o wyborze obiektu - powiedziała Joanna Sinkiewicz, Starszy negocjator z działu powierzchni przemysłowych i magazynowych Cushman & Wakefield.

Good Point Puławska należy do PBWII Fund , europejski fundusz inwestycyjny zarządzany przez  AEW Europe, wiodącego zarządcy  inwestycjami i aktywami nieruchomości w Europie. Panattoni Europe jest odpowiedzialny za komercjalizację wolnej powierzchni i obsługę istniejących umów najmu.

Nowoczesny park logistyczny w pobliżu Warszawy Good Point Puławska to nowoczesne centrum logistyczne, które składa się z jednego obiektu - 43 500 mkw. powierzchni biurowej i magazynowej, dostosowanej do potrzeb wysokiego składowania - wysokość w świetle hal wynosi 10 m, a nośność posadzki 6 t/m².  Obiekt znajduje się w pobliżu Warszawy, przy drodze krajowej nr 79 w Łubnej, 15 km od Południowej Obwodnicy Warszawy (S2) i zaledwie 25 km od centrum miasta. Lokalizacja Good Point Puławska, a także elastyczne warunki najmu, zostały docenione przez kilku prestiżowych najemców.