Tadeusz Gołębiewski posiadający sieć luksusowych hoteli podpisał akt notarialny stając się formalnie właścicielem prawie 30 hektarowej nieruchomości w Pobierowie. Zgodnie w wcześniejszymi zapowiedziami powstanie tam pięciogwiazdkowy hotel na 2200 miejsc noclegowych.

Na zwołanej w siedzibie Urzędu Gminy Rewal konferencji prasowej inwestor przedstawił wizualizację swojej najnowszej inwestycji. Jak podkreślał wybrał najpiękniejsza lokalizację na polskim wybrzeżu, aby spełnić swoje ostatnie marzenie jakim jest budowa hotelu nad morzem.

ZOBACZ GALERIĘ >>>

Marka Gołębiewski znana jest w naszym kraju  m. in. z hoteli w Mikołajkach, Wiśle i Karpaczu. Decydującym kryterium przy wyborze miejsca następnej inwestycji była lokalizacja. Jak podkreślał Pan Tadeusz Gołębiewski zawsze wybiera tereny w pewnej odległości od centrum miejscowości, aby nie przeszkadzać swoim sąsiadom i zapewnić maksymalny spokój swoim gościom.

Hotel Gołębiewski w Pobierowie ma być przede wszystkim luksusowy. Pokoje gościnne będą miały ponad 60 mkw. powierzchni. W obiekcie znajdzie się sala kongresowa na 4000 osób, sale konferencyjne, restauracje, oraz miejsca rozrywki dla dzieci. Na zewnątrz znajdować się będą baseny ze słoną i słodką wodą, najdłuższy z nich będzie miał prawie 140 m. Miejsca parkingowe dla wszystkich gości znajdować się będą pod budynkiem. 

Jak zapowiada właściciel inwestycję zamierza rozpocząć najszybciej jak to będzie możliwe, na razie trwają prace porządkowe. Po uzyskaniu pozwolenia na budowę wykonawcy zajmą się wyburzaniem pozostałość jednostki wojskowej.