Neinver został Deweloperem Roku w konkursie CIJ Awards 2013. Jury nagrodziło również Galerię Katowicką jako najlepszy obiekt handlowy w Polsce – Retail Development of the Year.  Statuetkę ESSA Green Award (Environmental, Social and Sustainability Award) dla budynków handlowych spełniających wysokie standardy w zakresie „zielonego budownictwa” zdobyło również FACTORY Warszawa Annopol.

Galeria Katowicka (Retail Development of The Year) została uznana za najlepszy projekt w kategorii nieruchomości handlowych. Łącząc galerię handlową z dworcem kolejowym i podziemnym terminalem autobusowym tworzy nowoczesne centrum handlowo – komunikacyjne.

FACTORY Warszawa Annopol (ESSA Green Award- Environmental, Social and Sustainability Award) to z  kolei największe centrum wyprzedażowe na Mazowszu, zlokalizowane w lewobrzeżnej części stolicy. Otwarte zostało w marcu tego roku. FACTORY  Warszawa Annopol  już na etapie projektowania otrzymało certyfikat BREEAM, oceniający zastosowanie wysokich standardów w zakresie ochrony środowiska. Po uruchomieniu centrum audytorzy potwierdzili, że zaplanowane w projekcie ekologiczne rozwiązania zostały w pełni zastosowane zarówno na etapie wykonawczym, jak i w zakresie zarządzania budynkiem.

CIJ Awards to konkurs oceniający największe osiągnięcia w branży nieruchomości w Polsce i innych krajach Europejskich. Jury, składające się ze specjalistów branży, przygląda się projektom w kilku kategoriach, m.in. budynków biurowych, handlowych, magazynowych, zielonego budownictwa, projektów i firm, czy samych transakcji istotnych dla rynku. Podczas uroczystej gali, Neinver okazał się zdecydowanym liderem w obszarze nieruchomości handlowych.