NAI Global przedłużył kontrakt z NAI Estate Fellows w Polsce na kolejne 5 lat. NAI Global to największy na rynku nieruchomości komercyjnych zespół niezależnych agentów. W 2014 roku firma znalazła się na piątym miejscu najbardziej rozpoznawalnych firm działających na rynku nieruchomości komercyjnych.

- Bardzo cieszymy się z możliwości dalszej współpracy z NAI Estate Fellows na rynku polskim. Wierzymy w dalszy dynamiczny rozwój rynku nieruchomości komercyjnych w Europie Środkowej i Wschodniej.– mówi Jay Olshonsky, President of NAI Global.

NAI Estate Fellows jest wyłącznym przedstawicielem NAI Global na Polskę. Działa w Polsce od 7 lat i posiada 5 biur: w Warszawie, Poznaniu, Gdańsku, Wrocławiu i Łodzi. W tym czasie NAI Estate Fellows zbudował portfolio nieruchomości o powierzchni niemal 400 000 m2.

- Dotychczasową działalność w Polsce oceniamy bardzo dobrze. W ubiegłym roku otwarte zostało biuro NAI Estate Fellows w Gdańsku, a  w planach jest rozwój struktur na południu Polski. Nasi doradcy to profesjonaliści, którzy posiadają bogate doświadczenie zawodowe zdobyte w międzynarodowych korporacjach, a którzy postanowili stworzyć własny biznes. Dzięki takiemu modelowi współpracy jesteśmy partnerem, który prezentuje bardzo wysoki poziom usług, a jednocześnie jest efektywny kosztowo i dynamicznie dostosowuje się do wymagań naszych klientów  – mówi Ewa Cieśla członek zarządu NAI Estate Fellows.

- W naszym portfolio dominują nieruchomości biurowe. W Polsce pracujemy między innymi z takimi klientami jak HB Reavis, Catalyst Capital czy BPH TFI, dla których realizujemy kompleksowe usługi zarządzania i komercjalizacji budynków. Dzięki współpracy z NAI Global korzystamy z rozwiązań systemowych. W ramach sieci wymieniamy się też doświadczeniami i dzięki temu możemy zaproponować naszym partnerom rozwiązania nastawione na optymalizację kosztów eksploatacyjnych nieruchomości. Na kolejne lata mamy ambitne plany rozwoju, a biorąc pod uwagę optymistyczne informacje płynące z rynku jesteśmy przekonani, że będziemy w stanie je z realizować. - mówi Bartosz Pustuł, dyrektor Działu Zarządzania.