W Warszawie powstaną dwa magazyny miejskie klasy A

  • 12 marca 2020
  • TerenyInwestycyjne.info

Hillwood Warszawa Targówek

Park logistyczny firmy Hillwood o powierzchni prawie 50 000 mkw. powstanie zaledwie 8 km od centrum stolicy, w bliskim sąsiedztwie głównych dróg i lotniska Okęcie. Oddanie do użytku pierwszej hali o powierzchni 24 600 mkw. jest zaplanowane na trzeci kwartał tego roku.

Nowy magazyn będzie zlokalizowany na terenie warszawskiego Targówka przy ul. Bardowskiego. Bliskość ul. Radzymińskiej sprawia, że kompleks jest dobrze skomunikowany z drogą ekspresową S8 oraz drogami wylotowymi z Warszawy, w tym z autostradą A2. Do Międzynarodowego Portu Lotniczego Okęcie jest około 15 km. Do Hillwood Targówek można dojechać również komunikacją miejską oraz koleją – niedaleko kompleksu znajduje się przystanek osobowy Warszawa Zacisze Wilno, obsługiwany przez Koleje Mazowieckie.

Obiekt będzie wyposażony w energooszczędne oświetlenie LED. Hala została zaprojektowana przy założeniu obciążenia ogniowego powyżej 4000MJ/m kw. Na życzenie klientów powstaną również powierzchnie biurowe z możliwością dostosowania do indywidualnych wymagań. Nieruchomość oferuje też liczne miejsca parkingowe dla samochodów osobowych i ciężarowych.

– Lokalizacja Hillwood Warszawa Targówek czyni z niego idealny obiekt dla firm, dla których znaczenie ma logistyka ostatniej mili. Do tego dochodzi wysoki standard nieruchomości i łatwy dostęp do transportu miejskiego. Dzięki temu najemcy będą mogli nie tylko korzystać z możliwości szybkiego dostarczenia towaru do klienta, ale także wykorzystać naszą halę na swoją główną siedzibę, punkt serwisowy lub showroom. – mówi Hubert Michalak, Prezes Zarządu Hillwood Polska.

Warszawa jest największym rynkiem magazynowym w Polsce, a jednocześnie powierzchnie magazynowe w stolicy i okolicach nadal cieszą się największym zainteresowaniem najemców. Hillwood inwestuje na tym terenie od 2015 roku, czyli od początku swojej komercyjnej działalności w Polsce. 

© Wszystkie prawa zastrzeżone Regulamin korzystania z artykułów prasowych. Zapytaj o licencję na publikację - licencja@terenyinwestycyjne.info

Podobne artykuły

ogłoszenia terenów inwestycyjnych

Dodaj ogłoszenie

Tereny inwestycyjne - prezentacje Oferentów