Bank Credit Agricole podpisał umowę najmu z firmą SwedeCenter, która jest inwestorem i deweloperem kompleksu biurowego Business Garden w Warszawie.

Umowa dotyczy najmu blisko 4 000 metrów kwadratowych powierzchni biurowej zlokalizowanej na dwóch piętrach drugiego budynku Etapu 1 inwestycji, którego zakończenie zaplanowano na jesieni tego roku. W negocjacjach najemcę reprezentowała firma doradcza CBRE.

- Negocjacje z kolejnymi potencjalnymi najemcami są bardzo zaawansowane. Projekt oraz możliwości aranżacyjne przestrzeni są wysoko oceniane przez klientów, dlatego spodziewamy się, że niebawem sfinalizujemy kolejne transakcje. – powiedział Roger Andersson, dyrektor zarządzający SwedeCenter.

Business Garden, który jest sztandarowym projektem SwedeCenter, powstaje na rogu ulic Żwirki i Wigury i 1 Sierpnia w Warszawie. Kompleks docelowo składać się będzie z 7 budynków o łącznej powierzchni około 90 000 metrów kwadratowych.  W pierwszym etapie zostaną oddane do użytku dwa budynki o przybliżonej powierzchni najmu blisko 33 500 metrów kwadratowych.  Pierwszy z nich oferuje około 15 400 metrów kwadratowych powierzchni.

Bank Gredit Agricole jest już trzecim, po Adidasie i Ricoh Polska, najemcą budynku.