Jeszcze niecały miesiąc pozostał, aby zgłosić się do udziału w bezpłatnym konkursie Markowy Samorząd, organizowanym dla wszystkich JST w Polsce. 

- Chcemy wyróżnić i nagrodzić Jednostki Samorządu Terytorialnego, którym udało się wypracować własną markę, rozwijają ją i konsekwentnie budują dobry wizerunek swojego regionu, a przy tym wyróżniają się dynamicznym rozwojem i dobrymi wskaźnikami ekonomicznymi. Pragniemy, by wyróżnione JST stały się wzorem do naśladowania dla innych - piszą organizatorzy konursu Markowy Samorząd.

Każda JST ma szansę wygrać w swojej kategorii: gmina miejska (łącznie z miastami na prawach powiatu), gmina miejsko-wiejska, gmina wiejska, powiat ziemski, województwo samorządowe ...i stać się wzorem do naśladowania dla innych.

Do konkursu zgłosiło się już ponad 600 JST. Do zdobycia cenne nagrody dla wszystkich pracowników JST. Termin nadsyłania ankiet konkursowych upływa 5 maja. Gala Finałowa konkursu odbędzie się 28 maja o godzinie 16 w Warszawie w Hotelu Sofitel Victoria, ul. Królewska 11 . Udział w konkursie jest bezpłatny.

Serwis Tereny Inwestycyjne Info jest patronem medialnym konkursu.