Przy ul. Zwycięstwa w Białymstoku powstała nowa powierzchnia biurowa. Inwestor planuje ją powiększyć, a powierzchnią zainteresowana jest także sieć z branży motoryzacyjnej oraz spożywczy dyskont.

Niedawno wybudowano nową części biurowca Madro. Budynek z jednej strony graniczy z wyremontowanym w 2010 r. pięciopiętrowym biurowcem o pow. 2785 mkw., z drugiej bezpłatnym parkingiem. Nowe skrzydło to dwie kondygnacje, łącznie 1500 metrów kwadratowych powierzchni.

- Zaletą naszej nowej inwestycji jest przede wszystkim funkcjonalność. Tak zaplanowaliśmy przestrzeń, aby bez przeszkód mogła pomieścić zarówno biura jak i najemcę takich jak szkoła tańca Danceoffnia – mówi Mariusz Moczulski, prokurent Madro.

To nie koniec rozbudowy kompleksu handlowo-usługowego przy Zwycięstwa. Cała inwestycja będzie przebiegała etapami bowiem inwestor planuje wybudowanie tam pięciu kondygnacji.

Przed wojną teren przy ul. Zwycięstwa należał do Antoniego Wieczorka. Fabrykant wytwarzał tu głównie metalowe części dla przemysłu włókienniczego. W połowie XX wieku wprowadziło się tu Przedsiębiorstwo Budowy Maszyn Drogowych, a pod koniec lat dziewięćdziesiątych także bazar. Dziś 1,7 hektarowy teren Madro został przedzielony na dwie części. Z jednej stronie znajduje się dwupiętrowa galeria, w której z nienagannych warunkach handluje ponad setka lokalnych przedsiębiorców. Po drugiej stronie znajduje się pięciopiętrowy biurowiec. Całość jest ogrodzona, a po środku wybudowano parking na 200 aut.