Do zespołu Yareal dołączyła Katarzyna Pankiewicz, która od marca zajmuje stanowisko dyrektora ds. wynajmu i sprzedaży powierzchni biurowych.

Katarzyna Pankiewicz posiada szesnastoletnie doświadczenie zdobyte w GTC S.A. w obszarze wynajmu projektów biurowych. Przed dołączeniem do Yareal pracowała na stanowisku Dyrektora Komercyjnego odpowiedzialnego za leasing wszystkich budynków znajdujących się w portfelu GTC . Jest absolwentką wydziału filozofii na Uniwersytecie im. Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Posiada licencję zawodową z pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.

Yareal specjalizuje się w tworzeniu nowoczesnej i komfortowej powierzchni biurowej w skali przyjaznej użytkownikom. W portfolio spółki znajdują się uznane w środowisku branżowym stołeczne inwestycje takie jak: Renaissance przy ul. Mokotowskiej 19 („Best Office Development 2004”), Mokotowska Square przy ul. Mokotowskiej 49 („New Office of the Year 2011, Poland”, „Best refurbishment/ expansion of the year 2011”, „BREEAM Application In-Process”, „Office Development of the Year”), Cristal Park oraz obecnie komercjalizowany Oxygen Park („ESSA Green Award 2013”). W portfolio Yareal znajdują się również projekty mieszkaniowe, takie jak Hoża 55, Rezydencja Biała oraz będące w trakcie realizacji: Brylowska 2 na Woli, Rezydencja Konstancińska na Sadybie oraz Londyńska 5 na Saskiej Kępie.