10 czerwca w Warszawie odbędą się spotkania B2B z koreańskimi firmami zajmującymi się importem.  

PARP zaprasza polskich eksporterów do wzięcia udziału w spotkaniach B2B, które odbędą się już 10 czerwca w Warszawie. Będzie to niepowtarzalna okazja, żeby nawiązać kontakt z koreańskimi importerami, wziąć udział w wymianie doświadczeń i być może zyskać stałego partnera handlowego. Udział w spotkaniach biznesowych może bowiem zaowocować długotrwałą współpracą.

Istotne jest to, że wszyscy przedsiębiorcy z Korei, którzy przyjadą do Polski, należą do Stowarzyszenia Importerów Korei (KOIMA) – jedynej koreańskiej organizacji gospodarczej o charakterze stricte importowym. Do tego związku należy ponad 8 tys. firm, które generują aż 70 proc. wartości rocznego importu Korei Południowej. W rozmowach B2B w Warszawie będą uczestniczyć przedsiębiorcy szukający rozmaitych produktów, np. żywności organicznej, metali ziem rzadkich, sprzętu medycznego, obrabiarek, kosmetyków, mebli czy grzejników elektrycznych.

Udział w spotkaniach B2B jest bezpłatny, jednak aby uczestniczyć w wydarzeniu, trzeba zgłosić swój udział najpóźniej 29 maja.