W czwartek, 28 czerwca, odbędzie się w Łodzi seminarium poświęcone znaczeniu logistyki w Polsce i Europie organizowane przez przedstawicieli Flandrii.

Z wielu powodów Polska stała się ważnym centrum produkcyjnym i logistycznym w Europie. Firmy korzystają z postępującej poprawy stanu polskiej infrastruktury i sieci transportowej. Muszą bowiem stale ulepszać swój proces dystrybucji, by sprostać oczekiwaniom klientów i zmianom na międzynarodowych rynkach.

Flandria z kolei zapewnia najpraktyczniejszy dostęp do atrakcyjnych rynków Europy Zachodniej. Posiada idealne położenie, infrastrukturę, know-how i umiejętności językowe, dzięki czemu może stać się pierwszym celem Państwa eksportu. Rząd Flandrii oraz Flanders Investment & Trade oferują Państwu zestaw narzędzi niezbędnych do rozwinięcia we Flandrii swojego przyczółka i znalezienia dostawcy usług odpowiadających Państwa firmie.

Paneliści podzielą się doświadczeniami z partnerami w regionie łódzkim oraz przedstawią narzędzia, dzięki którym Flandria osiągnęła kluczową pozycję w logistyce europejskiej.

Udział w semianarium jest bezpłatny, a czas na zgłoszenia kończy się 25 czerwca.