Forum Liderów PPP - Weź udział w konferencji!

  • 21 maja 2021
  • TerenyInwestycyjne.info

Forum Liderów PPP

Zapraszamy Państwa do udziału w bezpłatnej konferencji Forum Liderów PPP online, która odbędzie się dnia 17 czerwca 2021 roku w godzinach 10:00-15:00. Konferencja co roku objęta jest patronatem honorowym Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej oraz Prezydenta Miasta Stołecznego Warszawy.

Tematyka tegorocznej edycji opracowana została na podstawie rekomendacji przedstawicieli podmiotów finansujących inwestycje, promotorów inicjujących strategiczne inwestycje infrastrukturalne oraz inwestorów realizujących projekty. Dyskusje podczas konferencji dotyczyć będą trzech obszarów tematycznych. Tytuł pierwszego panelu dyskusyjnego to  Zarządzanie projektem PPP w oparciu o praktyczne przykłady. Drugim obszarem tematycznym jest bankowalność projektów, procedura instytucji finansującej i kryteria jakimi kieruje się bank przy kredytowaniu inwestycji partnerskich. Ostatnia dyskusja dotyczyć będzie transportu publicznego i pakietowego PPP, czyli tworzenia pakietów składających się z  mniejszych, jednorodnych zadań, które zbiorczo stawałyby się potencjalnie interesujące dla inwestorów i instytucji finansujących. O rozwiązaniach w tych kwestiach dyskutować będą przedstawiciele samorządów, które skutecznie zrealizowały projekty oraz doradcy, inwestorzy i przedstawiciele instytucji finansujących.

Gościem honorowym konferencji będzie Waldemar Buda, Pełnomocnik rządu ds. PPP oraz Wiceminister Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej, odpowiedzialny za wsparcie i monitorowanie rozwoju partnerstwa publiczno-prywatnego.  

Wydarzenie organizowane jest cyklicznie od roku 2016. W ubiegłym roku było najchętniej wybieraną konferencją o tej tematyce w Polsce, w której wzięło udział 400 osób. 

  • Udział online gratis. Warunkiem udziału online jest rejestracja na stronie www.forumliderowppp.pl
  • Udział osobisty i networking z prelegentami jest możliwy po zakupie biletu
  • Kontakt: Kamila Król konferencja@forumliderowppp.pl, tel. 888 770 651

 

© Wszystkie prawa zastrzeżone Regulamin korzystania z artykułów prasowych. Zapytaj o licencję na publikację - licencja@terenyinwestycyjne.info

Podobne artykuły

ogłoszenia terenów inwestycyjnych

Dodaj ogłoszenie

Tereny inwestycyjne - prezentacje Oferentów